מצעים סאטן כותנה

מבחר איכותי של מצעים כותנה סאטן

באתר המתקדם של  מותג המצעים LINENZ תהנו ממבחר איכותי של מצעים עשויים ממאה אחוז כותנה סרוקה ארוגה כסאטן, ברמת צפיפות חוטים גבוהה, עמידים לאורך זמן, גם לאחר הרבה מאוד כביסות. הסטים כוללים סדין זוגי או יחיד עם גומי למזרן בגובה של עד שלושים ס"מ, ציפיות וכן ציפה זוגית או יחיד לפי בחירת הסט. בנוסף, מצעים כותנה סאטן מיוצרים בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות, בהתאם לדרישות תו התקן Oeko-Tex® ללא שימוש בחומרים כימיים מזיקים.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

המשמעות של כותנה סאטן

תחת ההגדרה של אריגת סאטן יש למעשה הרבה סוגים של בדים שהמשותף להם היא שיטת האריגה שלהם. בדים אלו יכולים להיות כותנה, משי או בדים סינטטיים כדוגמת ניילון או פוליאסטר. אחד מסוגי האריגים היותר איכותיים הם אלו העשויים מסאטן כותנה כמו מצעי היוקרה שלנו. מדובר במצעים עשויים ממאה אחוז כותנה איכותית, הנארגת בצפיפות גבוהה של חמש מאות חוטים לאינץ'. התוצאה המתקבלת הינה של מצעים העשויים מכותנה סאטן איכותיים, חלקים, אווריריים ונעימים, חזקים ועמידים ביותר לטווח ארוך, גם אחרי הרבה כביסות.

מבחר מצעי כותנה סאטן

באתר שלנו תהנו ממבחר איכותי של מצעי כותנה סאטן יוקרתיים לזוג ויחיד בעיצובים עכשוויים ובגוונים רעננים. בין היתר תוכלו למצוא סטים של מצעי סאטן כותנה בגוון אחיד של לבן, אפור בהיר או כהה, ורוד בלאש, סהרה, כחול ג'ינס ועוד. כמו כן, תמצאו מצעים בעיצוב קלאסי בצבע לבן עם שוליים בגוון של צבע נוסף כמו אפור כהה או ורוד בלאש. זאת לצד מצעי קנדי טרנדים, מצעי רומי בקו נקי ועוד.

הזמנת מצעים כותנה סאטן

הזמנת מצעים כותנה סאטן איכותיים מוצעת בפשטות ובטחה דרך האתר שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו בצ'אט במייל [email protected]  או צרו קשר עם LINENZ בטלפון 03-5169999.