מצעים צפיפות 500 - למה המצעים שלנו הכי רכים?

על בדים ותהליך הייצור שלנו

1. סיב הבד

 סיב הבד הינו הגורם המשפיע ביותר על מרקם ונראות המצעים, ב-LINENZ אנחנו משתמשים ב-100% כותנה סרוקה בעלת סיבים ארוכים במיוחד ועם חוטים דקים בעובי 80/100. חוטים אלה נחשבים לחזקים ולאיכותיים ביותר בשוק. ככל שהחוט דק יותר ניתן למתוח אותו יותר לאורך, לצופף אותו יותר וליצור אריג חלק, רך, גמיש ואיכותי. זאת לעומת סיב קצר שנוטה להתפצל ולבלוט על פני אריג חלש ולא איכותי.  

2. סוג אריג

ניתן לארוג בד במספר צורות, אריגת הבד משפיעה על נראות וטקסטורת הבד.  ב-LINENZ אנחנו אורגים את בד הכותנה בסגנון סאטן. אריגת הסאטן מתבצעת בשיטה של העברת ארבעת חוטים על פני חוט אחד, כך נוצרים הברק ומגע המשי המאפיינים כל כך את בד הסאטן.

סוג אריג - מצעים בצפיפות 500

3. צפיפות הבד

צפיפות הבד נמדדת באינץ' מרובע- סך כמות חוטי שתי וכמות חוטי ערב באינצ' מרובע . ככל שהרכב הבד צפוף יותר כך עולה איכות ורמת הרכות של הבד. אנחנו בחרנו בצפיפות בד של 500 חוטים לאינץ', צפיפות שמאזנת בין רמת הרכות והנראות שחיפשנו. בד הסאטן צפוף יותר ולכן ניכר יותר במשקלו מאריגים אחרים, כמו פרקל. צפיפותו הגבוהה בשילוב אריגת הסאטן גורמת לו להיות רך יותר לאורך זמן ולכן, אידיאלי לשינה במהלך כל השנה. 

4. גימור

אנו מייצרים מצעי כותנה איכותיים במפעל ישראלי בעל 47 שנות ניסיון בטקסטיל, אשר מייצר באנרגית ביו גז, אנרגיה ירוקה, ובעל תו תקן איכות Oeko-Tex®, ייצור נקי מכימיקלים מזיקים. תחילה, הבד עובר תהליך ריכוך על ידי מרככים ידידותיים לסביבה בטכנולוגיה גרמנית מהמתקדמות בעולם אשר מעניקה למצעים שלנו את המגע הייחודי.

בנוסף לתהליך הריכוך, מתבצעת צביעה של הבד על ידי טכנולוגית הדפסה מסוג פיגמנט. צביעת הפיגמנט מתבצעת על ידי צבעי מים במכונות איטלקיות מהמתקדמות בתחום , ואשר מבטיחה את עמידתו של הצבע על הבד במהלך הכביסה.

 

מצעי כותנה מצרית בצפיפות 500

Loading...