סט מצעים זוגי מ-100% כותנה מצרית סרוקה באריגת סאטן

מבקשים לקנות סט מצעים זוגי 100 כותנה מצרית איכותית, רך, מפנק ועמיד? באתר של מותג היוקרה LINENZ מוצע למכירה מבחר איכותי ועדכני של מצעי כותנה מצרית סרוקה באריגת סאטן צפופה. המבחר כולל מצעים זוגיים, אחידים וחלקים, סטים מודפסים וסטים מיוחדים. אנחנו בליננז מציעים סטים אלו בקשת מרהיבה של גוונים על זמניים מסט לבן חלק ונקי ועד לסטים בגווני אפור בהיר וכהה, סהרה, ורוד בלאש ועוד. בכל עת ניתן להנות מ-15% הנחה באתר לנרשמים לניוזלטר ברכישה ראשונה ומידי פעם ישנם מבצעים, מהם כל אחד יכול לאתר סט מצעים זוגי 100% כותנה במבצע המתאים לו.

לצפיה במוצר לחצו כאן

 

מצעי כותנה יוקרתיים באיכות גבוהה ביותר

האיכות הגבוהה שמצעי הכותנה שלנו מציגים מבוססת על טיב חומרי הגלם ואיכות הליכי הייצור שלהם:

  • חומרי גלם- המצעים שלנו מופקים ממאה אחוז כותנה מצרית סרוקה טבעית, איכותית וחזקה, ממנה מופקים אריגים נושמים, סופגים רכים וחלקים. כמו כן אנו מפיקים מצעים מכותנה טבעית, ללא שימוש בחומרים כימיים מזיקים בהליכי ייצורם, דבר ההופך מצעים אלו לבריאים ביותר ומתאימים גם לבעלי רמה גבוהה של רגישות ו/או נטייה לאלרגיה.
  • אריגת סאטן- אנו אורגים את מצעי הכותנה שלנו באריגת סאטן, המעניקה תחושה נעימה ורכה כמשי. אריגת הסאטן מתבצעת בשיטה של העברת חוט אחד מעל שלושה חוטים וכך נוצר בד עם מראה בעל צד אחד עם ברק קל וצד שני מט. מעבר למראה המיוחד המאפיין אותו והמזכיר בד משי, סימן ההיכר של הסאטן הינו המגע החלק והרכות המלטפת של הבד הנעים שעוטפת עם הכניסה למיטה. בד הסאטן הכי פחות מתקמט משאר הבדים ואידאלי לשינה במהלך כל עונות השנה.
  • צפיפות- צפיפות המצעים האידיאלית שנבחרה למצעים בקולקציה הינה 500 חוטים לאינץ', למגע המושלם, במראה אלגנטי ועמידות לאורך זמן. צפיפות החוטים מתארת את מספר חוטי הרוחב והאורך הארוגים באינץ' (inch) רבוע של האריג. ככל שהצפיפות גבוהה יותר יווצר בד מהודק ואיכותי יותר אשר יחזיק לאורך זמן , משמע פחות מתקמט, עמיד יותר בפני כביסות ובעל מגע חלק, רך ונעים שישמר לאורך שנים.
  • גימור (FINISHING)- בתהליך הייצור של מצעים בליננז אנחנו דואגים לתהליכי אשפרה שונים אשר מוסיפים איכויות שונות למצעים כמו אל קמט, ריכוך, צביעה וכולי.

ֿ

המצעים שלנו מיוצרים כחול לבן בתו תקן איכות Oeko-Tex®, ייצור נקי וידידותי לסביבה. תחילה, הבד עובר תהליך ריכוך על ידי מרככים ידידותיים לסביבה מהמתקדמות בעולם אשר מעניקה למצעים שלנו את המגע הייחודי. בנוסף לתהליך הריכוך, מתבצעת צביעה של הבד על ידי טכנולוגית הדפסה מסוג פיגמנט. צביעת הפיגמנט מבטיחה את עמידתו של הצבע על הבד במהלך הכביסה.

הזמנת סט מצעים זוגי מכותנה

הזמנת סט מצעים זוגי כותנה איכותית מוצעת דרך האתר המתקדם שלנו. בנוסף לביצוע הזמנות, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם LINENZ בטלפון 03-5169999.